نشست هم‌اندیشی رؤسای بنیادهای نخبگان پهنۀغرب برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 17 تیر 1396 ، 18:22

نشست هم‌اندیشی رؤسای بنیادهای نخبگان پهنۀ غرب کشور با محوریت جشنواره رویش زاگرس در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌اندیشی رؤسای بنیادهای نخبگان پهنۀ غرب کشور با محوریت جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش زاگرس به میزبانی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست، مریم اسلام‌پناه؛ رئیس بنیاد نخبگان کرمانشاه خواستار مشارکت بنیادها در زمینۀ تبلیغات و اطلاع‌رسانی به جامعه هدف و استفاده از تجربیات سایر استان‌های هم‌جوار و همکاری در برگزاری جشنواره رویش زاگرس شد.

وی افزود: برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی می‌توان از بازار و امکان‌هایی مانند درج لینک ثبت‌نام جشنواره در وبگاه‌های بنیادهای نخبگان استان‌ها، دانشگاه‌ها و سایر ارگان‌های استان‌، ارسال پیامک، ایمیل، پوستر، نصب بنر، زیرنویس تلویزیونی، پخش تیزر و شبکه‌های مجازی استفاده کرد.

در ادامه، هر یک از رؤسای بنیادهای نخبگان استان‌های ایلام، کردستان، لرستان و همدان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون برگزاری جشنواره رویش زاگرس پرداختند.

پرهیز از غرفه‌بندی با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌های جشنواره، دعوت بنیادهای نخبگان هم‌پهنه از سرمایه‌گذاران بومی برای حضور در جشنواره رویش زاگرس، برگزاری کارگاه‌های نوآورانه در حوزه‌های مرتبط، استفاده از ظرفیت داوران بنیادهای نخبگان پهنۀ غرب، از مهمترین دیدگاه‌های مطرح‌شده در این نشست بود.

لازم به یادآوری است، جشنوارۀ دو روزه رویش زاگرس، یکم و دوم شهریورماه سال‌ جاری به میزبانی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه و با مشارکت بنیادهای نخبگان استان‌های ایلام، کردستان، لرستان و همدان برگزار خواهد شد.