با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی؛ رویداد کارآفرینی حوزه گردشگری برگزار می‌شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 25 تیر 1396 ، 08:08

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای استارتاپ‏های حوزه گردشگری با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی كشور چهارمین رویدادStartup Demo را برگزار کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اکبر قنبرپور رییس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد: این رویداد در نیمه مردادماه سالجاری در محل اتاق بازرگانی ایران با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ‌های حوزه گردشگری بعنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.
به گفته وی محورهای اصلی این رویداد گردشگری مجازی، گردشگری و تفریح، گردشگری و صنایع دستی، گردشگری و اقامت  است.

رییس مرکز فن بازار ملی ایران هدف اصلی این رویداد را مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبین ایده و استارتاپ ها با سرمایهگذاران دانست و گفت: چهارمین رویدادStartup Demo در 2 بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ ها) برگزار می شود و استارتاپ ها می توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند.
وی ادامه داد:سرمایه گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند كرد، در این صورت مذاكرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مركز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: یكی از خلأهای زیست بوم نوآوری و استارتاپی كشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است كه رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شركت های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یك طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شركت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در این رویداد تا 28 تیرماه است و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت اینترنتی مركز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه کنند. این رویدادبا حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.