مستعدان‌برتر از شهرک صنعتی ایلام بازدید کردند مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 22 شهریور 1396 ، 16:22

بازدید از واحدهای فعال مستقر در شهرک صنعتی ایلام با حضور مستعدان‌برتر و مخترعین استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ صاحبان استعدادهای برتر استان ایلام از شرکت بهین سیروان زاگرس و دالاهو پروفیل زاگرس و مرکز کسب و کار مستقر در شهرک صنعتی ایلام بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، مستعدین‌برتر به صورت اجمالی با فعالیت‌های شرکت بهین سیروان زاگرس در زمینه‌های تولید انواع جعبه های مقوایی آشنا شدند. شرکت بهین سیروان زاگرس با هدف ایجاد ارزش افزوده و تکمیل زنجیره تولید راه اندازی شده است. این شرکت به نوعی تکمیل کننده زنجیره تولید واحد قبلی یعنی شرکت باختر گستر پارسیان است که در زمینه بازیافت کاغذ باطله فعالیت دارد. آشنایی با بخش ها و دستگاه های مختلف تولید جعبه و چاپ بر روی جعبه ها و فرآیند بازیافت کاغذ و تولید مقوای دوبلکس، بخش دیگری از این بازدید بود.

در ادامه، شرکت‌کنندگان از شرکت دالاهو پروفیل زاگرس بازدید به عمل آوردند. واحد دالاهو پروفیل ایلام سالانه 30 هزار تن انواع ورق فشرده و صفحه های کابینت، کانتر پست فرمونیک ضد آب تولید می کند.

در پایان مستعدان‌برتر از ساختمان مرکز کسب و کار مستقر در شهرک صنعتی ایلام بازدید و با فعالیت های کارآفرینی و مشاوره ای این مرکز آشنا شدند. این مرکز برای استقرار مشاوران و ارائه کنندگان خدمات کسب و کار و هم چنین ارائه خدمات مشاوره ای به منظور کمک به واحدهای صنعتی در حوزه تولید، بازار و تدارکات ایجاد شده است.

گزارش تصویری