فستیوال بازار دارایی فکری صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار می‌شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 2 مهر 1396 ، 07:31
با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی/
فستیوال بازار دارایی فکری صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار می‌شود

فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه اختراعات و نوآوری‌های صنایع شیمیایی و پلیمر با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌ بنیان معاونت علمی و توسط فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه (شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه) با همکاری مرکز فن بازار ملی ایران، پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، شرکت فرابورس ایران و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه اختراعات و نوآوری‌های صنایع شیمیایی و پلیمر در تیرماه سال جاری برگزار کند.

این فستیوال تخصصی به‌منظور تجاری سازی نوآوری‌های حوزه صنایع شیمیایی و پلیمر از طریق معامله یا جذب سرمایه گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان صنایع شیمیایی و پلیمر برگزار می‌شود.

پس از برگزاری هفت فستیوال موفق توسط مرکز فن بازار ملی ایران که با استقبال گسترده صنعتگران و تولیدکنندگان در پایتخت برگزارشده، این فستیوال در خارج از پایتخت و در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرایند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می‌شود.

در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.

این حمایت شامل تسهیلات تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه گذاران ( ارزیابی فنی اختراعات و تهیه) است. همچنین تسهیلات خرید/ سرمایه گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه گذاران و صنعتگران در نظر گرفته‌شده است شامل تسهیلات قرض‌الحسنه به قراردادهای امضا شده شده (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه گذاری مشترک) تا سقف 5 میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه  می‌شود.

مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است فرم ثبت‌نام پیوست را تکمیل و به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا پانزدهم مهرماه (15 مهرماه) سال 96 به آدرس پست الکترونیک آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کنند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارگزار فن بازار منطقه ای استان کرمانشاه تماس حاصل کنند. فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه اختراعات و نوآوری‌های صنایع شیمیایی و پلیمر با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و توسط فن بازار منطقه‌ای استان کرمانشاه برگزار می‌شود.