کارگاه آموزشی آشنایی با آیین نامه اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 18 مهر 1396 ، 12:25

کارگاه آموزشی آشنایی با آیین نامه اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر با همت بنیاد نخبگان استان ایلام و با همکاری دانشگاه ایلام با حضور رئیس و کارشناسان بنیاد نخبگان استان، مسئولین دانشگاه ایلام و دانشجویان نوورود مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در محل سالن فرزانگان دانشگاه ایلام برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه آموزشی آقای دکتر خانی رئیس بنیاد نخبگان استان به معرفی مأموریت ها و فعالیت های بنیاد نخبگان استان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از صاحبان استعدادهای برتر و نخبگان پرداختند و از روند اعطای جایزه های تحصیلی در دو سال گذشته مطالبی را بیان نمودند و از دانشگاه ها خواستند تعاملات خود را با بنیاد نخبگان استان بیش از پیش افزایش دهند.

در ادامه کارشناس هماهنگی، نظارت و اجتماعات نخبگانی بنیاد نخبگان استان به منظور آشنایی دانشجویان با چگونگی فرآیند انتخاب دانشجویان صاحب استعداد برتر در ابتدا به معرفی آیین نامه و شیوه نامه اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر پرداختند و سپس چگونگی ثبت نام در سامانه ثریا، بارگذاری مدارک و نحوه ثبت درخواست بررسی پرونده را برای شرکت کنندگان در کارگاه تشریح نمودند. همچنین به منظور تشویق شرکت کنندگان جهت ثبت نام و ثبت درخواست بررسی پرونده، جدول جایزه های تحصیلی بنیاد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی نیز برای شرکت کنندگان ارائه و چگونگی اعطای هر بند از جوایز به صورت کامل برای ایشان معرفی گردید.

در پایان کارگاه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ و مشکلات برخی از دانشجویان جهت ثبت نام در سامانه پیگیری و برطرف گردید. همچنین بروشور اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان برتر در میان شرکت کنندگان توزیع گردید.

گزارش تصویری

'