راهنمای مراجعه کنندگان

جهت کسب اطلاع از تسهیلات و حمایت های بنیاد ملی نخبگان می توان از طریق مراجعه حضوری، تماس تلفنی و یا وبگاه بنیاد نخبگان استان اقدام نمایید.

  1. مراجعه حضوری: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام
  2. تماس تلفنی: 32246400 - 32242000 (084)

    (از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16)

  3. مراجعه به وبگاه بنیاد نخبگان استان و مطالعه بخش تسهیلات و حمایت ها
 

اقدامات لازم توسط متقاضیان استفاده از تسهیلات نظام وظیفه پس از تأیید و معرفی از سوی بنیاد ملی نخبگان به ستاد کل نیروهای مسلح:

پس از اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان به متقاضی در خصوص شماره و تاریخ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح؛ لازم است متقاضی پس از گذشت 3 روز کاری از تاریخ نامه، با دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تماس حاصل نموده و از رسیدن نامه بنیاد ملی نخبگان به آن بنیاد اطمینان حاصل نماید. سپس شخصاً با در دست داشتن مدارک مورد نیاز در اولین زمان ممکن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به نشانی: تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، مسیر شمال به جنوب، بعد از بزرگراه رسالت، زیر دومین پل عابر پیاده، ساختمان آجری قرمزرنگ، مراجعه نمایید.

 

اقدام لازم جهت ثبت اختراعات

مخترعین می توانند با مراجعه به سایتhttp://iripo.ssaa.ir   اداره کل مالکیت صنعتی تهران و یا نشانی تهران، میدان امام خمینی (ره)، خیابان خیام، خیابان فیاض بخش جنب ساختمان شماره یک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ساختمان قدیم بانک ملت جهت ثبت اختراع اقدام نمایند.

 

مراکز معتبر جهت حمایت از ایده ها و نمونه سازی طرح ها:

  1. پارک علم و فناوری استان ایلام

آدرس: ایلام، میدان دانش

تلفن تماس: 32201355-084

وبگاه: www.ilam-stp.ir