با حضور بنیاد نخبگان استان ایلام/
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری در ایلام برپا شد

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان ایلام با حضور بنیاد نخبگان استان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان ایلام با حضور با حضور دکتر نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری، روسا و معاونین پژوهشی دانشگاه های استان و جمعی از روسای ادارات و سازمان ها روز سه شنبه مورخ 26 آذرماه 1398 افتتاح و از دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه ها، مراکز علمی و پژوهشی و دستگاه های اجرایی بازدید بعمل آمد.

بنیاد نخبگان استان ایلام نیز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان ایلام با هدف معرفی تسهیلات و حمایت­های بنیاد ملی نخبگان از صاحبان استعدادهای برتر حضور یافت.

علاوه بر طراحی، چاپ و توزیع بروشور آیین نامه ها و اطلاعیه های بنیاد ملی نخبگان؛ کارشناسان این بنیاد کارگاه آموزشی در خصوص ترویج سیاست ها و مقررات بنیاد نخبگان مشتمل بر آیین نامه های شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان، دانش آموختگان برتر، برگزیدگان ادبی، برگزیدگان هنری، برگزیدگان قرآنی، برگزیدگان حوزوی، مخترعین برگزیده جشنواره ها و تسهیلات نظام وظیفه برگزار نمودند.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان ایلام طی روزهای 26 و 27 آذرماه سال جاری در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه ایلام با حضور بیش از 44 غرفه دانشگاهی، مراکز پژوهشی و فناوری و دستگاه های اجرایی برگزار گردید.

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر استان نیز با حضور دکتر نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری، مهندس بسطامی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، روسای دانشگاه های استان، مدیران کل و روسای سازمان ها و جمعی از پژوهشگران استان، عصر روز سه شنبه مورخ بیست و ششم آذرماه در محل سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام برگزار و از 19 پژوهشگر و سه فناور برتر استان تقدیر بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم، دکتر نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری با تبریک و شادباش هفتة پژوهش و فناوری، تحقیق و پژوهش را مبنای تمامی تصمیم‌گیری‌ها درست و دقیق دانست و تصمیم‌گیری بدون پژوهش و تحقیق را شکست خورده عنوان کرد.

همچنین در ادامه مهندس بسطامی معاون پشتیبانی و توسعة منابع استانداری به اهداف و دلایل برگزاری جشنواره هفته پژوهش اشاره کرد و در ادامه به توصیف نحوة بودجه ‌ریزی در کشور پرداخت و برلزوم اختصاص و اهتمام سهم مناسب بودجه به پژوهش تأکید کردند.

در پایان این مراسم از 19 پژوهشگر برتر، 3 فناور برتر، 6 شرکت دانش ‌بنیان و 9 رئیس و مدیر سازمان که بیشترین همکاری پژوهشی را با دانشگاه ‌ها و مراکز پژوهشی استان داشته‌ اند، تقدیر به عمل آمد.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1398/09/27
کد : 10433
تعداد بازدید: 418