ویژه مستعدان برتر
برنامه معرفی افراد موفق به آینده سازان برگزار شد

برنامه معرفی افراد موفق به آینده سازان با عنوان "معرفی آقای یداله توان" برگزار شد.

برنامه معرفی افراد موفق به آینده سازان با عنوان "معرفی آقای یداله توان"، در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی، پژوهشی و اطلاع رسانی مرتبط با نظام نخبگانی و زمینه سازی جهت ارائه مناسب و جذاب دستاوردهای فعالیت های نخبگانی با هدف ایجاد امید و انگیزه و نشان دادن فرصت و امکان انجام فعالیت کلان و موثر در کشور توسط بنیاد نخبگان استان ایلام روز دوشنبه مورخ 24 شهریورماه سال 1399 بصورت وبینار برگزار گردید.

در ابتدای این وبینار آقای یداله توان از برگزیدگان تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، دانشجوی سال آخر دکتری مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف و اپراتور ارشد پالایشگاه گاز ایلام، ضمن خوش آمد به شرکت کنندگان، به معرفی خود پرداختند.

ایشان متولد سال 1366 از شهرستان ملکشاهی، یکی از شهرستان های کوچک و کم برخوردار استان ایلام است. برادر کوچکتر ایشان نیز فارغ التحصیل رشته پرستاری هستند که قبلا مشمول تسهیلات پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد، شده اند و خواهر بزرگتر ایشان نیز به عنوان کارآفرین برتر استان در زمینه تولید ماسک و محصولات بهداشتی با شرکت شهرک های صنعتی ایلام فعالیت می کنند.

ایشان مدرک کارشناسی خود را در زمینه طراحی فرآیند صنایع نفت از دانشگاه اصفهان و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی فرآوری و انتقال گاز از دانشگاه صنعت نفت دریافت کرده است و در حال حاضر دانشجوی سال آخر مقطع دکتری تخصصی در رشته مهندسی شیمی دانشگاه شریف هستند.

آقای یداله توان در زمینه فعالیت های تحقیقاتی موفق به چاپ بیش از 30 مقاله علمی، 4 کتاب منتشر شده و 2 کتاب در دست چاپ شده اند. همچنین یک اختراع ثبت شده دارند که در جشنواره اختراعات غرب کشور-زاگرس به عنوان اختراع سطح سه برگزیده شده اند. دارای یک شرکت ثبت شده دانش بنیان هستند و در زمینه فعالیت های تولیدی نیز افتخاراتی را کسب کرده اند. در جشنواره جوان نمونه استانی موفق به دریافت لوح تقدیر شده و در هفته پژوهش و فناوری استان به عنوان پژوهشگر برتر مورد تجلیل قرار گرفته اند. با مجلات معتبر علمی در زمینه داوری مقالات همکاری دارند و به عنوان اپراتور ارشد پالایشگاه گاز ایلام در شرکت پالایش گاز ایران عضو هستند.

پس از معرفی مقدماتی آقای یداله توان از سوابق و افتخارات خود، ایشان در زمینه راه های رسیدن به موفقیت و کسب زندگی بهتر برای شرکت کنندگان مطالبی را بیان نمودند.

ایشان بیان کردند که آن چیزی که ما درباره خودمان فکر می کنیم بسیار مهم تر از آن چیزی است که دیگران در مورد ما فکر می کنند و لازمه یک زندگی موفق داشتن یک ذهن خلاق و با انگیزه است. این دیدگاه های ما هستند که در گذشته و آینده زندگی ما نقش بازی می کنند. ما باید برای کسب موفقیت در هر مرحله ای از زندگی باید به انجام آن کار عشق بورزیم و آگاهانه، با دید باز و اطلاعات کافی تصمیم بگیریم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. برای شروع کردن و کسب موفقیت در زندگی هیچ وقت دیر نیست ولی نباید زمان طلایی انجام کار را هم از دست بدهیم.

در پایان این وبینار آقای یداله توان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند و با توجه به رضایت مخاطبین از برنامه ارائه شده توسط ایشان، درخواست داشتند که ادامه این مطالب طی نشست دیگری برای ایشان ارائه گردد.

تاریخ انتشار : 1399/06/24
کد : 10504
تعداد بازدید: 381