در راستای ارتباط با سرآمدان و نخبگان
برنامه دیدار حضوری و چهره به چهره با سرآمدان و نخبگان استان برگزار گردید

بنیاد نخبگان استان ایلام در راستای ارتباط با سرآمدان و نخبگان، برنامه دیدار حضوری و چهره به چهره با سرآمدان و نخبگان استان جناب آقای دکتر علی اکبری و جناب آقای جعفر نورمحمدی را طی روزهای 25 و 26 اسفندماه برگزار نمود.

در این برنامه خانم دکتر صالحی پور رییس بنیاد نخبگان استان به همراه کارشناسان بنیاد در دیدارهای تک به تک و صمیمانه در محل کار سرآمدان حضور یافته و ضمن شنیدن مشکلات و درددل های سرآمدان و نخبگان؛ از پیشنهادات، راهکارها و برنامه های آنان بهره مند شدند.

خانم دکتر صالحی پور رییس بنیاد نخبگان استان به همراه کارشناسان بنیاد روز دوشنبه مورخ 25 اسفندماه سال جاری در دیداری صمیمانه در محل کار جناب آقای جعفر نورمحمدی حضور یافته و ضمن شنیدن مشکلات و درددل های ایشان؛ از پیشنهادات، راهکارها و برنامه های آنان بهره مند شدند.

صالحی پور ضمن تقدیر از فعالیت ها و دستاوردهای ارزشمند هنری ایشان، بیان داشتند: بنیاد ملی نخبگان درصدد است ارتباط با سرآمدان و نخبگان را افزایش داده و از ظرفیت سرآمدان در پیشبرد ماموریت های بنیاد بهره مند گردد.

جعفر نورمحمدی مستندساز و کارگردان مطرح ایلامی نیز با تقدیر از بنیاد نخبگان استان؛ به مشکلات و معضلات اجتماعی استان اشاره نموده و خواستار همکاری همه نهادها در این زمینه شدند.

ایشان با بیان دغدغه های اجتماعی خود؛ مستند جدید خود با عنوان طنابی برای درخت را برای رئیس و کارشناسان بنیاد به نمایش درآورده و برنامه ها و پیشنهاداتی برای رفع این معضلات بیان کردند که مقرر گردید در سال 1400 با همکاری بنیاد نخبگان استان و همراهی سایر سرآمدان استان اجرایی گردد.

خانم دکتر صالحی پور رییس بنیاد نخبگان استان به همراه کارشناسان بنیاد روز سه شنبه مورخ 26 اسفندماه سال جاری در دیداری صمیمانه در محل کار جناب آقای دکتر محمد علی اکبری رییس دانشگاه ایلام حضور یافته و ضمن شنیدن مشکلات و درددل های ایشان؛ از پیشنهادات، راهکارها و برنامه های آنان بهره مند شدند.

صالحی پور ضمن تقدیر از فعالیت ها و دستاوردهای ارزشمند علمی و موفقیت های روزافزون ایشان، بیان داشتند: ارتباط با سرآمدان و نخبگان از برنامه های اصلی بنیاد بوده و در این راستا دیدار حضوری و چهره به چهره با سرآمدان در دستور کار بنیاد نخبگان استان قرار گرفته است.

دکتر محمد علی اکبری استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه ایلام نیز ضمن تشکر از حضور صمیمی رییس و کارشناسان بنیاد؛ بیان کردند: بنیاد نخبگان استان را خانه خود دانسته و در تمامی برنامه ها و فعالیت های بنیاد حضور و مشارکت خواهم داشت.

عضو شورای علمی بنیاد نخبگان استان با اشاره به برنامه های ویژه بنیاد نخبگان استان برای تکریم و تجلیل از سرآمدان؛ برنامه دیدار حضوری و چهره به چهره را رویکردی جدید و کارآمد برای ارتباط موثر با جامعه نخبگانی بیان کرد و افزود: از طریق این برنامه می توان دغدغه ها، مشکلات و حتی برنامه های سرآمدان استان را احصا، دسته بندی و برنامه ریزی نمود.

علی اکبری با اشاره به شبکه سازی در بطن جامعه، گفت: می توان با شبکه سازی از پتانسیل نخبگان و جامعه مخاطب برای پیشبرد اهداف استفاده نمود و در راستای این امر، با بنیاد همکاری خواهم نمود.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1399/12/25
کد : 20555
تعداد بازدید: 24