شنبه 5 بهمن 1398

 

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در راستای توانمندسازی مستعدین برتر
کارگاه آموزشی "تکنیک های تنظیم هیجانی" برگزار شد

این کارگاه در راستای توانمندسازی مستعدان و سرآمدان استان به منظور کنترل هیجانات و عکس العمل ها در شرایط مختلف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ کارگاه آموزشی "تکنیک های تنظیم هیجانی" در راستای توانمندسازی مستعدان و سرآمدان و با هدف افزایش اثربخشی، کارایی و بهره­وری صاحبان استعدادهای برتر به همت بنیاد نخبگان استان روز سه شنبه مورخ هفتم خردادماه 1398 در سالن جلسات بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار گردید.

در ابتدای این کارگاه دکتر مژگان صالحی پور رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن خوشامدگویی به حضار و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان؛ برگزاري این کارگاه را در راستای توانمندسازی مستعدان و سرآمدان استان و به منظور کنترل هیجانات و عکس العمل ها در شرایط مختلف دانست.

در ادامه این کارگاه دکتر شهرام مامی مدرس کارگاه، ضمن تشریح علم روانشناسی، انواع هیجانات و عوامل ایجاد تنش را بیان نمود.

رئیس انجمن روانشناسان استان ایلام ضمن برشمردن تفاوت های هیجان، رفتار و افکار؛ فرآیند دریافت محرک و ایجاد تنش و هیجان و تغییرات فیزیولوژیک در بدن انسان که موجب عکس العمل های رفتاری یا احساسی می شود را تشریح نمود.

در ادامه راه های بروز خشم و پرخاشگری، کنترل هیجانات؛ تکنیک های تخلیه خشم و کسب و حفظ آرامش به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

دکتر مامی یکی از بهترین روش های تخلیه خشم و کسب آرامش را ریلکس کردن تک تک اعضای بدن و کنترل ذهن بر رفتار بدن دانست و به صورت عملی فرآیند ریلکسیشن آموزش داده شد.

تاریخ انتشار : 1398/03/07
کد : 398
تعداد بازدید: 50

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، تلفن: 32242000 (084)