شنبه 29 شهریور 1399

 

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
از جوانان برتر استان ایلام تجلیل بعمل آمد

جشنـــواره نشاط و امید جوانان به منظور شناسایی، معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتـر و با هدف زمینـهسازی ارزش‌های متعالی، روحیـه فداکاری و ایثار، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده و تقویت ایمان و روحیه خود باوری در استان ایلام برگزار و از شانزده جوان مستعد و برتر استان در زمینه های مختلف تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ جشنواره نشاط و امید به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و با همکاری دانشگاه ایلام، بنیاد نخبگان استان و سایر دستگاه های اجرایی روز سه شنبه مورخ سوم اردیبهشت ماه در محل سالن آیت اله حیدری دانشگاه ایلام برگزار شد.

در این مراسم دکتر احمد کرمی معاون عمرانی استانداری ایلام، با تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حضار، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مولفه های کیفی جوانان می باشند که آینده سازان کشور هستند و اگر امروزه در کشور و به تبع استان شاهد پیشرفت و آبادانی هستیم بدون شک به واسطه حضور جوانان در عرصه های مختلف، اجتماعی، اقتصادی و غیره بوده است.

معاون عمرانی استانداری ایلام ادامه داد: ۴۰ درصد از شهدای هشت سال دفاع مقدس کشور قشر جوان بودند و این یعنی جوان در تشکیل نظام نقش کلیدی داشته و به عنوان سرمایه مملکت محسوب می شوند.

کرمی خاطرنشان کرد: اگر امروز در بخش ها و حوزه های مختلف کارآفرینی، علمی و پژوهشی موفقیتی حاصل شده را مدیون قشر جوان هستیم.

حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم گفت: در راستای توجه به اوقات فراغت جوانان ایلام، ۲ خانه جوان در شهرستان های چرداول و مهران در حال راه اندازی است همچنین با همدلی استاندار فرهنگسرای جوان ایلام به نام جوانان ثبت و در اختیار آنان قرارگرفته است.

وی افزود: هم اکنون ۵۸ سازمان مردم نهاد در سطح استان در حوزه های اشتغال، ازدواج، مقابله و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و غیره مشغول به فعالیت هستند. 

در بخش پایانی این مراسم از شانزده جوان مستعد و برتر در زمینه های مختلف با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل بعمل آمد. جوان برتر در زمینه های علمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

  • آقای میلاد اعظمی جوان برتر در زمینه علمی (برگزیده جوایز دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 98-97 دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان ایلام)

تاریخ انتشار : 1398/02/03
کد : 402
تعداد بازدید: 178

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، تلفن: 32242000 (084)