سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
از جوانان برتر استان ایلام تجلیل بعمل آمد

به مناسبت روز جوان از بیست جوان مستعد و برتر استان در زمینه های مختلف تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ جشنواره نشاط و امید به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و با همکاری بنیاد نخبگان استان و سایر دستگاه های اجرایی روز یکشنبه مورخ شانزدهم اردیبهشت ماه در محل آمفی تئاتر سازمان فنی وحرفه ای ایلام برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، با تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حضار، اظهار کرد: رویکرد ما ایجاد نشاط در بین جوانان است و در این راه هر خدمتی که از ما برآید فروگذار نخواهیم بود.

وی افزود: همه ی شما جوانان بدانید که هیچ دوره ای به اندازه جوانی ماندگار نیست و بزرگترها وقتی به گذشته خود نگاه می کنند بهترین دوران را جوانی می دانند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به این که دوره جوانی به سرعت می گذرد ادامه داد: مهم این است که چگونه بتوان از دوره جوانی بهره برد.

وی در توصیه به جوانان بیان داشت: جوان ما باید واقع گرا باشد باید نسبت به مسائل پیرامون خود بی تفاوت نباشد، باید درد جامعه را بداند و نسبت به مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تحلیل داشته باشد، مشارکت جو و حضور در مباحث اجتماعی و فرهنگی، پویایی، خلاقیت، تیزبینی و تصمیم گیری بر مبنای عقلانیت بایداز دیگر ویژگی های جوان ایرانی باشد.

نوذری تأکید کرد: استان ایلام در فرایند توسعه قرار گرفته است و ظرفیت بسیار بالایی در مرز، نفت و گاز و آب های مرزی وجود دارد و در بحث اشتغال جوانان می توان از این ظرفیت ها استفاده کرد.

در ادامه حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این جشنواره گفت : بیش از 200 برنامه ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته جوان در این استان برگزار گردید.

حیدرزاده افزود: از آنجایی که فعالیت های مرتبط با جوانان باید با رویکرد مشارکتی، امید و نشاط آفرینی باشد برنامه های هفته جوان در ایلام نیز با همین رویکرد برنامه ریزی شده است.

در بخش پایانی این مراسم از بیست جوان مستعد و برتر در زمینه های مختلف با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل بعمل آمد. دو جوان برتر در زمینه های علمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

  • سرکار خانم پریسا مرادی جوان برتر در زمینه علمی (برگزیده جوایز دانشجویی سال 96 بنیاد ملی نخبگان)
  • سرکار خانم مریم رضایتی جوان برتر در زمینه اختراعات و فناوری (مخترع برگزیده جشنواره اختراعات و ابتکارات منطقه ای رویش زاگرس در سال 1396)

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1397/02/16
کد : 415
تعداد بازدید: 1182

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)