شنبه 5 بهمن 1398

 

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

انعقاد تفاهم نامه همكاری بين بنياد نخبگان استان و سازمان بسيج علمی، پژوهشی و فناوری استان ايلام

دومین نشست همکاری و هماهنگی روسا و کارشناسان بنیاد نخبگان استان و سازمان بسيج علمی، پژوهشی و فناوری استان ايلام، امروز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ این نشست با حضور دکتر مژگان صالحی پور رئیس بنیاد نخبگان، سرهنگ علیپور رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان، کارشناسان بنیاد نخبگان و بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان روز چهارشنبه مورخ بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردید.

در ابتدای این نشست دکتر صالحی پور رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام ضمن خیرمقدم، به بیان اهداف انعقاد تفاهم نامه فی ما بین پرداختند.

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام در خصوص اهداف انعقاد این تفاهم نامه اظهار داشت: این تفاهم نامه به منظور برنامه ریزی و همکاری بین بنياد نخبگان استان ایلام و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان در زمینه استفاده از ظرفیت های بین بخشی در زمینه آموزش، تحقیقات و فناوری به منظور شناسایی، حمایت، هدایت مادی و معنوی از ایده پردازان خلاق، استعدادهای برتر و نخبگان در سطح استان منعقد گردید.

صالحی پور افزود: فراهم نمودن زمينه همكاري استعدادهای برتر، محققين و مخترعين استان با سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري استان ايلام؛ همكاري در برگزاری نشست های هم اندیشی؛ همکاری در اطلاع رسانی جشنواره ها و رویدادهای علمی و فناوری؛ ارائه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به صاحبان استعدادهای برتر براساس آیین نامه های مصوب بنیاد ملی نخبگان؛ ارائه مشاوره تخصصی به صاحبان ایده جهت ثبت اختراع در پایگاه اطلاع رسانی مرکز مالکیت معنوی؛ ارجاع طرح ها و ايده هاي فناورانه از جمله موارد توافق شده در این تفاهم نامه می باشند.

همچنین در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان منعقد گردید.

تاریخ انتشار : 1398/02/25
کد : 416
تعداد بازدید: 79

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، تلفن: 32242000 (084)