سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه
به‌ روزرسانی سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (ثریا)

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الکترونیکی به جامعة مخاطب و ارتقای سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتی جدیدی را طراحی کرده است که از خرداد ماه سال جاری، جایگزین سامانة ثریا خواهد شد.

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الکترونیکی به جامعة مخاطب و ارتقای سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتی جدیدی را طراحی کرده است که از خرداد ماه سال جاری، جایگزین سامانة ثریا خواهد شد. از این رو خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید:

1. از تاریخ 1397/2/20 اطلاعات موجود در سامانة ثریا که طی حداقل دو سال اخیر از کاربران دریافت شده است، به سامانة جدید منتقل خواهد شد. بنابراین ضروری است چنان‌چه پس از تاریخ مذکور، تغییراتی (اعم از درج مدرک و مستندات جدید یا تغییر مدارک و مستندات قبلی) را در پروندة الکترونیکی خود در سامانة ثریا اعمال می‌نمایید، تغییرات مورد نظر را به خاطر داشته باشید تا پس از استقرار سامانة جدید، در آن سامانه نیز درج فرمایید.

2. سامانة ثریا از تاریخ 1397/3/1 به مدت دو تا سه هفته در دسترس نخواهد بود و پس از آن، با استقرار سامانة جدید، درخواست‌های جدید کاربران از طریق سامانة جدید دریافت خواهد شد و درخواست‌های قبلی تا تعیین نتیجة نهایی درخواست، در سامانة ثریا ادامه خواهد یافت. از این رو در صورت فوریت درخواست، در اسرع وقت آن را در سامانه ثبت فرمایید.

3. با توجه به تغییر سامانه اصلی بنیاد، ثبت نام کاربر جدید، صرفاً در سامانه سینا (به نشانی sina.bmn.ir) صورت می پذیرد.

4. بدیهی است سامانة جدید، مانند هر سامانة دیگری، در ابتدای کار با مشکلاتی مواجه خواهد شد. از این رو خواهشمند است با صبوری و همراهی و نیز ارسال نظرات و پیشنهادهای خود در این خصوص به نشانی Contact-Us@bmn.ir، ما را در راستای ارائه بهتر خدمات، یاری فرمایید.

بنیاد ملی نخبگان

تاریخ انتشار : 1397/02/22
کد : 416
تعداد بازدید: 1091

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)