سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با هدف ارتقاء حس وطن‌دوستی/
از خانواده شهید قنبرجم‌زاده تجلیل بعمل آمد

مراسم تجلیل از خانواده‌ شهید قنبرجم‌زاده با حضور مستعدان‌برتر و به همت بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مراسم تجلیل از خانوادۀ شهدای دفاع‌مقدس و الگوسازی از آنان برای صاحبان استعدادهای‌برتر حضور رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام،  مدیرکل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از سرآمدان و مستعدان‌برتر بومی برگزار شد.

در این مراسم، رضا رضاخانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام ضمن اشاره به خدمات ارزندۀ شهداء جنگ‌تحمیلی، به معرفی شهید جم‌زاده پرداخت و بر لزوم پایبندی اجتماع نخبگانی به آرمان‌ها و ارزش‌های والای شهداء تأکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت وجود فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، افزود: زنده‌ نگه‌داشتن یاد شهداء و معرفی اقدامات ارزنده و بی‌بدیل آنان و همچنین تکریم خانواده‌های معظم شهداء، از وظایف آحاد جامعه است و می‌تواند حس وطن‌دوستی را بین جوانان خاصه مستعدان‌برتر ارتقاء دهد.

خانی ضمن پاسداشت زحمات همسران شهیدان و تربیت فرزندان فرهیخته و با دانش، شهید جم‌زاده را الگویی عملی از اخلاق و معنویت اسلامی دانست.

در ادامه، سلیمان رستمیان؛ مدیرکل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز ضمن تقدیر از همکاری بنیاد نخبگان استان در برگزاری این مراسم، به تشریح برنامه‌های فرهنگی مشترک پرداخت و اظهار داشت: شهدا بالاترین سرمایۀ انسانی خود را را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند و به بالاترین مقام انسانی رسیدند و به سعادت ابدی نائل شدند.

وی افزود: خدمت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر باید در برنامه‌های فرهنگی در حوزۀ نخبگانی قرار بگیرد.

لازم به ذکر است، در پایان این برنامه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید گرانقدر قنبر جم‌‎زاده تجلیل شد.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1397/03/19
کد : 429
تعداد بازدید: 917

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)