سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان ایلام/
طرح دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار برگزار گردید

به همت بنیاد نخبگان استان ایلام مرحله مقدماتی طرح دوست علمی با هدف آشنایی با مبانی کارآفرینی و کسب‌وکار نوپا ویژه دانش آموزان پسر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ طرح دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار به همت بنیاد نخبگان استان ایلام و با همکاری پارک علم و فناوری و پژوهش سرای دانش آموزی در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهر ماه در مرکز توسعه کارآفرینی پارک علم و فناوری برگزار شد.

در این طرح که با حضور دانش‌آموزان پسر پایه‌های اول و دوم مقطع متوسطه اول برگزار می گردد، مباحث مبانی کسب و کار؛ تقاضای شغل؛ تشکیل تیم؛ فرایند طراحی ایده؛ تولید نمونه اولیه؛ آشنایی با فرایند تولید نمونه؛ تولید محصول از ایده شما؛ قیمت­ گذاری محصول؛ روش‌های بازاریابی محصول؛ روش‌های تبلیغ و فروش محصولات تولید شده ارائه گردید.

از مهمترین اهداف طرح دوست‌علمی استان ایلام می‌توان به ایجاد تعامل علمی و فرهنگی بین دانش‌آموزان مناطق مختلف و تشکیل حلقه‌های دوستان علمی، ایجاد انگیزه و تمرین برای انجام کارهای گروهی، تقویت انگیزه دانش‌آموزان مستعد به کسب موفقیت‌های علمی اشاره کرد.

ارتقاء سطح تفکر دانش‌آموزان و ترغیب آنان به ارائه ایده‌های خلاقانه، ایجاد بستر مناسب برای ارتقای سطح علمی- فرهنگی محیط‌های آموزشی دانش‌آموزان و همچنین آشنایی با نخبگان و صاحبان‌ استعدادهای ‌برتر مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان، از دیگر اهداف برگزاری طرح دوست‌علمی می باشد.

 گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1397/07/25
کد : 497
تعداد بازدید: 243

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)