سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مراسم تقدیر از برگزیدگان "طرح دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار" برگزار شد

از نفرات منتخب مرحله مقدماتی طرح دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار تقدیر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ مراسم تقدیر از برگزیدگان  طرح دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار  با حضور دکتر کامران طاهرپور رییس پارک علم و فناوری ایلام، مهندس سعدالله نبوی نژاد مدیر پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان، کارشناسان بنیاد نخبگان و پارک علم و فناوری ایلام و دانش آموزان شرکت کننده در طرح روز یکشنبه مورخ ششم آبان ماه سال جاری در سالن جلسات پارک علم و فناوری ایلام برگزار شد.

در این جلسه دکتر طاهرپور رئیس پارک علم و فناوری ایلام ضمن خوشامد گویی به مهمانان و آینده سازان استان و کشور؛ با ابراز خرسندی از برگزاری موفق دوره آموزشی، خواستار حضور هر چه بیشتر دانش آموزان در برنامه های آتی شدند.

خانم دکتر ملک ملکی کارشناس هماهنگی، نظارت و اجتماعات نخبگانی ضمن ارائه گزارشی از برنامه های بنیاد نخبگان استان در بخش دانش آموزی به ویژه برنامه ملی شهاب و دوست علمی؛ از عوامل برگزاری دوره و میزبانی شایسته پارک تشکر و قدردانی به عمل آورند.

در ادامه سعد الله نبوی نژاد مدیر پژوهش سرای فرهیختگان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه و ترویج علوم و فنون جدید برای دانش آموزان؛ از تلاش های پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان تشکر و قدردانی کردند.

مرحله مقدماتی دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار سی دانش آموز دختر طی روزهای 18 و 19 مهرماه و سی دانش آموز پسر طی روزهای 25 و 26 مهرماه برگزار گردید و فراگیران با مفاهیم کسب و کار، تشکیل تیم، کار گروهی، هدایت و راهبری پروژه ها و .... آشنا شدند.

در پایان این مراسم از تیم­ های برتر طرح دوست علمی کارآفرینی و کسب و کار  تقدیر به عمل آمد.

 گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1397/08/08
کد : 510
تعداد بازدید: 247

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)