سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه/
اطلاعیه ثبت نام برای بهره مندی از کمک هزینه عزیمت به عتبات عالیات

بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در سال جاری شرایط اعطای کمک هزینة عزیمت به عتبات عالیات را اعلام کرد.

به اطلاع می ­رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه ­های فرهنگی خود قصد دارد در سال جاری کمک­ هزینة عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت نماید.

در این خصوص توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. مبلغ این کمک­ هزینه به ازای هر مشمول، حداکثر پانزده میلیون ریال است که در صورت همراهی همسر در سفر، به حداکثر بیست میلیون ریال افزایش خواهد یافت.
  2. این کمک ­هزینه به افرادی پرداخت می ­شود که در سال تحصیلی 98-1397 مشمول بهره ­مندی از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان هستند و پیش­تر از تسهیلات بنیاد برای سفر عمرة مفرده یا عتبات عالیات بهره­مند نشده­ اند.
  3. با توجه به محدودیت بودجه، ظرفیت بهره­ مندی از این تسهیلات محدود است؛ از این رو مشمولان این کمک ­هزینه پس از ثبت نام، از طریق قرعه­ کشی انتخاب خواهند شد.
  4. هر یک از مشمولان شرایط، برای درخواست بهره ­مندی از این تسهیلات، لازم است از اول تا پنجم بهمن ماه سال جاری، پس از ورود به سامانة سینا به نشانی Sina.bmn.ir درخواست بهره مندی از اعتبار اعزام به عتبات عالیات را در بخش ثبت درخواست > جایزه­ های فرهنگی ثبت نمایند. در این مرحله نیاز به درج مستندات هزینه­ کرد نیست و در مراحل بعدی، مدارک هزینه­ کرد، از طریق سامانه دریافت خواهد شد.
  5. در سال جاری بنیاد کاروانی برای اعزام به عتبات عالیات نخواهد داشت و متقاضیان می ­توانند از طریق کاروان­ های اعزامی دانشگاه­ ها یا سایر کاروان­ های تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت، عزیمت و کمک هزینة خود را از بنیاد دریافت نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/10/26
کد : 537
تعداد بازدید: 154

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)