سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام مطرح کرد:
تلاش می‌کنیم هیچ استعدادی از مسیر نخبگانی بیرون نماند

مژگان صالحی‎پور با تأکید بر نقش بنیادهای نخبگان استانی به عنوان اتاق فکر استان، گفت: تلاش می‌کنیم برنامه‌های شناسایی و هدایتی استعدادهای برتر در همۀ مناطق استان گسترده شود تا هیچ استعدادی از مسیر نخبگانی بیرون نماند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مژگان صالحی‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام با اشاره به اهداف و ماموریت بنیاد ملی نخبگان، گفت: بنیاد با هدف شناسایی، هدایت و حمایت مادی و معنوی از نخبگان ایجاد شده است و فعالیت بنیاد نخبگان استان ایلام نیز در راستای ارتقاء تولید علم و فناوری و پیشرفت همه‌جانبه و متوازن استان است.

وی با اشاره به ضرورت گسترش پایه‌های توسعه و اقتصاد استان با استفاده از ظرفیت‌ نخبگان، افزود: تلاش می‌شود برنامه‌های شناسایی و هدایتی استعدادهای برتر در همۀ مناطق استان گسترده شود تا هیچ استعدادی از مسیر نخبگانی بیرون نماند.

صالحی‌پور با اشاره اهمیت اثرگذاری نخبگان در توسعه استان؛ اظهار داشت: مشکلات و معضلات فراوانی در سطح استان مشاهده می‌شود که می‌توان با استفاده از نظرات و راهکارهای نخبگان و مستعدان استان آنها را برطرف کرد.

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام در پایان با تأکید بر نقش این بنیاد به عنوان اتاق فکر استان، گفت: شورای علمی بنیاد نخبگان و کارگروه‌ها ذیل آن می‌توانند به عنوان بازوی مشورتی مدیریت استان و دستگاه‌های اجرایی عمل کنند. این کارگروه‌های تخصصی در زمینه آسیب‌های اجتماعی، نفت و گاز و مشکلات زیست‌محیطی اثرگذاری بالایی خواهند داشت.

تاریخ انتشار : 1398/02/09
کد : 583
تعداد بازدید: 79

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)