سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با هدف حمایت مادی و معنوی از ایده‌پردازان خلاق صورت گرفت/
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بنیاد نخبگان استان ایلام با سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری

تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان ایلام و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش تعامل و همکاری دوسویه دستگاه‌های درون‌استانی با بنیادهای نخبگان استانی به منظور حمایت بیشتر و همه‌جانبه از اجتماع نخبگانی، نشست همکاری و هماهنگی بنیاد نخبگان استان ایلام و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان برگزار شد.  

در این نشست که با هدف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری تشکیل شد، مژگان صالحی‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام به بیان اهداف این تفاهم‌نامه پرداخت.

وی افزود: این تفاهم‌نامه به منظور برنامه‌ریزی و همکاری در زمینه استفاده از ظرفیت‌های بین‌بخشی در زمینه آموزش، تحقیقات و فناوری با هدف شناسایی، حمایت، هدایت مادی و معنوی از ایده‌پردازان خلاق، استعدادهای‌برتر و نخبگان در سطح استان منعقد شده است.

صالحی‌پور ادامه داد: فراهم کردن زمینه همکاری استعدادهای‌برتر، محققان و مخترعان استان با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام؛ همکاری در برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی؛ همکاری در اطلاع‌رسانی جشنواره‌ها و رویدادهای علمی و فناوری؛ ارائه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به صاحبان استعدادهای‌برتر براساس آیین‌نامه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان؛ ارائه مشاوره تخصصی به صاحبان ایده جهت ثبت اختراع در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مالکیت معنوی؛ ارجاع طرح‌ها و ایده‌های فناورانه از جمله موارد توافق شده در این تفاهم‌نامه است.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری با حضور مژگان صالحی‌پور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام، سرهنگ علیپور؛ رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان منعقد شد.

تاریخ انتشار : 1398/02/25
کد : 588
تعداد بازدید: 46

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)