یکشنبه 9 آذر 1399

 

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

مراسم تجلیل از برگزیده المپیاد علوم و فناوری نانو برگزار شد

مراسم تجلیل از آقای امیر غلامی دارنده مدال برنز المپیاد علوم و فناوری نانو در سال ۱۳۹۸ به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان؛ این مراسم به همت بنیاد نخبگان استان ایلام و با حضور ریاست بنیاد نخبگان سرکارخانم دکتر صالحی پور، رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام آقای عسگری نژاد، مدیریت پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان ایلام مهندس نبوی نژاد، آقای امیر غلامی و خانواده ایشان، جمعی از مستعدین استان و کارشناسان بنیاد استان روز چهارشنبه مورخ 14 آبان ماه به صورت وبینار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه خانم دکتر صالحی پور رئیس بنیاد نخبگان استان با تبریک موفقیت آقای غلامی در دهمین دوره المپیاد علوم و فناوری نانو در سال ۱۳۹۸، به حمایت های بنیاد از مستعدان برتر اشاره کردند.

صالحی پور با اشاره به موفقیت ارزشمند این نوجوان ایلامی، بر تلاش بیشتر نهادهای متولی جهت کشف و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان استان تاکید نمودند.

رئیس بنیاد نخبگان استان مسیر شناسایی، هدایت و پشتیبانی از رشد و شکوفایی مستعدان و نوابغ را تشریح و بر لزوم همکاری و هماهنگی دستگاه ها تاکید نمودند.

دکتر صالحی پور متن تقدیر نامه معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان خطاب به آقای غلامی را قرائت و از اعطای یک میلیون تومان جایزه نقدی و لحاظ امتیاز در جدول سوابق فعالیت‌های فناورانه برای بهره‌مندی از تسهیلات در نظرگرفته شده برای فرد در دوران دانشجویی. خبر دادند.

در ادامه آقای عسکری نژاد گزارشی از المپیاد علوم و فناوری نانو و نهادهایی که متولی برگزاری آن هستند بیان و از دست اندرکاران موفقیت این دانش آموز تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

سپس آقای نبوی نژاد با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای موفقیت های کسب شده از وجود استعدادهای دانش آموزی و کمبود امکانات و اعتبارات مرکز گزارشی ارائه و خواستار حمایت بنیاد در کشف و شناسایی و پرورش استعدادهای استان شدند.

در ادامه برنامه پدر آقای امیر غلامی با تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برنامه و عزیزانی که به هر نحوی در موفقیت فرزند ایشان نقش داشتند، نسبت به کمبود امکانات پژوهش سرا در استان و عدم وجود رقابت عادلانه در المپیادها گله مند بودند و خواستار حمایت همه مسئولین استان از دانش آموزان مستعد شدند.

در پایان آقای امیر غلامی با اشاره به تجربه کسب مدال برنز المپیاد دانش آموزی فناوری نانو در سال گذشته به بیان عوامل موفقیت خود پرداختند و از کمبود امکانات، مواد و دستگاه هایی که به پرورش استعدادهای دانش آموزی کمک می کند، خبر دادند. گفتنی است آقای غلامی در یازدهمین دوره المپیاد نانو در سال ۱۳۹۹ نیز به مرحله نهایی راه یافته اند.

تاریخ انتشار : 1399/08/14
کد : 10518
تعداد بازدید: 40

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، تلفن: 32242000 (084)