سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان فستیوال بازار دارایی فکری (نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب)

فن بازار منطقه ای استان یزد با همکاری مرکز فن بازار ملی ایران، پارک علم و فناوری استان یزد ، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد رویداد فستیوال در زمینه نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب در دی ماه 1397 برگزار نماید.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری سازی نوآوری های حوزه سرامیک، کاشی و لعاب از طریق معامله / جذب سرمایه گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان صنایع سرامیک، کاشی و لعاب برگزار می شود. 

اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو (B2B) فراهم می شود.

فناورانی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است فرم‌ ثبت‌نام و دیگر پیوست‌ها دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا 30 آذر سال جاری به آدرس پست الکترونیک Yazdfestival@techmart.ir ارسال نمایند.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت فستیوال به نشانی www.techfestival.ir مراجعه نموده و یا با دبیرخانه فستیوال به شماره‌ 37269816 -035 تماس حاصل نمایند.

فرم ثبت نام

تاریخ انتشار : 1397/08/28
کد : 520
تعداد بازدید: 80

                        تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
                     آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبروی دانشگاه پیام نور، بنیاد نخبگان استان ایلام، کدپستی: 6931174186، تلفن: 32242000 (084)