بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/07 - 11:13
  • - تعداد بازدید: 50
  • - تعداد بازدیدکننده: 45
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دیدار رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام با خانواده شهید گرانقدر علی محمد فیض اللهی

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام با خانواده شهید گرانقدر علی محمد فیض اللهی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ دکتر محمد ایدی رئیس بنیاد نخبگان استان، دکتر جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و فیض اله خسروی مشاور استاندار در امور ایثارگران به منظور تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از ایثار و فداکاری آنان با خانواده معظم شهید علی محمد فیض‌اللهی دیدار و از مقام والای آن شهید گرانقدر تجلیل کردند.

دکتر محمد ایدی رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام با بزرگداشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر اظهار کرد: رسالت اصلی بنیاد نخبگان پرورش و توانمندسازی نخبگان و استعدادهای برتر این سرزمین است ولی در واقع حق واقعی نخبگی را شهیدان گرانقدر و مادران و همسران آنان ادا کردند.

ایشان افزودند: خداوند در قرآن فرمودند شهیدان زنده اند. اعتقاد داریم شهدا ناظر رفتار و کردار ما هستند. الان که در منزل آن شهید بزرگوار هستیم قطعاً صحبت های ما را شنونده هستند و افتخاری است که در محضر ایشان و خانواده محترمشان هستیم.

ایدی با اشاره به حدیثی از امام هادی (ع)، بیان داشتند: دنیا بازار است و در این دنیا داد و ستد می کنیم. عمر می دهیم در ازای آن ببینید چه با خود می برید. از عمر انسان با ارزش تر نداریم، بایستی در این دنیا چیزی را بجوئیم و با خود ببریم که در آن دنیا برای ما ارزشمند باشد. انسانی در این بازار موفق هست و سود کرده که توشه آخرت را با خود برده اند.

وی با اشاره به جایگاه شهیدان گرانقدر افزودند: شهدا بهترین معامله را با خدا رقم زدند و با جانفشانی ها و گذشتن از جان خود برای دین، مملکت، عزت و وطن خود؛ بهترین توشه را برای آخرت خود گرفته اند و بهترین جایگاه نصیب آنان شده است.

دکتر جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ضمن آرزوی سلامتی برای همسر گرامی شهید، افزود: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان توفیقی است که شامل حال ما شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با بیان اینکه قرار دادن حل مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه ما است، بیان کرد: شهدا با گذشت از جان و مالشان بزرگ‌ترین درس آزادی و آزادگی را به ما آموختند و ما امروز وظیفه‌داریم ادامه‌ دهندگان راستین راه شهدا باشیم و کاری کنیم خانواده آن‌ها در آسایش و آرامش باشند.

گفتنی است؛ شهید والامقام علی محمد فیض‌اللهی با عضویت پاسدار رسمی «فرمانده ناحیه مقاومت گنجوان» در مورخ 30 بهمن 1369 در حین ماموریت در حدفاصل منطقه سومار، تنگه تاریکه بر اثر برخورد با مواد منفجره به درجه رفیع شهادت نائل گردیده است.

  • گروه خبری : SlideShow,برنامه های فرهنگی
  • کد خبر : 161910
کلمات کلیدی
مدیر ایلام
خبرنگار

مدیر ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید