بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/17 - 10:44
  • - تعداد بازدید: 61
  • - تعداد بازدیدکننده: 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه آموزشی مقررات بنیاد برای مستعدان برتر بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار گردید

به منظور آشنایی دانشجویان برگزیده طرح شهید وزوایی با تسهیلات و نحوه درخواست بهره مندی از آن، کارگاه آموزشی مقررات بنیاد برای مستعدان برتر بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ کارگاه آموزشی مقررات بنیاد برای مستعدان برتر بنیاد نخبگان استان ایلام به منظور آشنایی دانشجویان برگزیده طرح شهید وزوایی با تسهیلات و نحوه درخواست بهره مندی از آن ها، با حضور رئیس و کارشناسان بنیاد نخبگان استان و دانشجویان برگزیده طرح شهید وزوایی روز دوشنبه و سه شنبه مورخ 17 و 18 آبان ماه سال جاری برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه دکتر محمد ایدی رییس بنیاد نخبگان استان ضمن تبریک به دانشجویان برگزیده؛ به معرفی ماموریت ها و برنامه های بنیاد ملی نخبگان در راستای توانمندسازی مستعدین برتر پرداختند.

ایشان با بیان تعریف نخبه افزودند: نخبه علاوه بر استعداد ذاتی که خداوند به وی اعطا نموده، باید در جامعه تاثیرگذار باشد.

ایدی ضمن تشکر از دانشجویان مستعد؛ جهت همکاری و بهره مندی از توانایی های آنان؛ خواستار تعامل و همفکری در جهت پیشبرد هر چه بهتر برنامه های بنیاد شدند.

در ادامه کارشناسان بنیاد به معرفی و تشریح شیوه نامه طرح شهید وزوایی، تسهیلات اعطایی به دانشجویان و نحوه درخواست بهره مندی از این تسهیلات در سامانه اطلاعاتی بنیاد (سامانه سینا) و برنامه های فرهنگی پرداختند.

در ادامه دانشجویان و صاحبان استعداد برتر سوالات و پیشنهادات خود را در خصوص چگونگی ثبت درخواست در سامانه سینا، ثبت نام در برنامه ها و نحوه مشارکت در فعالیت‌های نخبگانی، زمان و نحوه حضور در برنامه ها مطرح نمودند.

  • گروه خبری : SlideShow,برنامه های فرهنگی
  • کد خبر : 161999
کلمات کلیدی
مدیر ایلام
خبرنگار

مدیر ایلام

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید